Mutfak Taş Kaplama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İç mekanda zaman geçirdiginiz alanlardan biri olan mutfak duvarlarınızı taş ve panellerle kaplıyoruz. Trendlere uygun ve şık pratik yapısıyla gerek ferah bir ortam oluşturucaktır. Uygun ödemelerle ve kısa sürede montaj ile Mutfak Duvar Taş Kaplama Dekoratif taş ve dekoratif tuğla ürünlerimiz beton bazlı olup ocaktan çıkan doğal taş kaplama ürünlerinden farklı olarak değerlendirilirler.

Peki yapay taş ile doğal taş arasındaki farklar nelerdir? Genel olarak kültür taşı olarak isimlendirilen yapay taşlar ve yapay tuğlalar çimento ve kum esaslı olup gerçek taş malzemesinden yapılmaktadırlar. İçeriğindeki tüm malzemelerin doğal hammaddeler olmasından ötürü tamamen doğal ürünlerdir ancak ocaktan çıkan taş olmadıklarından dolayı doğal taş grubundan farklı olarak kategorilendirilirler. İçerik ve doğallık açısından bakıldığında doğal taşlardan herhangi bir farkları yoktur. Hem iç cephe kaplaması olarak hem de dış cephe kaplaması olarak günümüz mimarisinde yerlerini almışlardır.

mutfak-tas-kaplama16.jpgmutfak-tas-kaplama6.jpgmutfak-tas-kaplama20.jpgmutfak-tas-kaplama19.jpgmutfak-tas-kaplama2.jpgmutfak-tas-kaplama22.jpgmutfak-tas-kaplama11.JPGmutfak-tas-kaplama8.jpgmutfak-tas-kaplama15.jpgmutfak-tas-kaplama1.jpgmutfak-tas-kaplama5.jpgmutfak-tas-kaplama18.JPGmutfak-tas-kaplama3.jpgmutfak-tas-kaplama4.jpgmutfak-tas-kaplama7.jpgmutfak-tas-kaplama13.jpgmutfak-tas-kaplama17.jpgmutfak-tas-kaplama14.jpgmutfak-tas-kaplama9.jpgmutfak-tas-kaplama24.jpgmutfak-tas-kaplama23.jpgmutfak-tas-kaplama21.jpgmutfak-tas-kaplama10.jpgmutfak-tas-kaplama12.jpg

Ocaktan çıkan taşlara oranla yarı yarıya hafif olmaları, izolasyon özellikleri barındırmaları, uygulama kolaylığı ve çok çeşitli model ve renk opsiyonları sunabilmeleri ile tercih sebebi olmaktadırlar. 

Son Eklenen Konular

16 Ocak 2019
16 Ocak 2019
16 Ocak 2019

İrtibat

Adres: Orhangazi Mah. Orhan Gazi Cad. Akşit Sok. No:39 / 1 Sultanbeyli İstanbul Türkiye
e-Posta: info@cecenstone.com
cecenstone@gmail.com
Cep Telefonu: +90 216 487 26 45
+90 533 127 06 51