İrt   : +90 216 487 26 45
  Mail: info@cecenstone.com

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Çeçen Stone Salon Taş Kaplama dünya markası olan stonewrap taşlarını sizlere sunuyor. Salonunuza farklı bir hava katmak için dogru adrestesiniz hem taş satışı hemde uygulaması ile sizlere hizmet veriyoruz. 

Taş duvar kaplama tasarımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu haline geldi.  İlk yapılmaya başladığı dönemlerde oldukça maliyetli olan taş duvar kaplama son dönemde biraz daha uygun maliyetlere yapılmaktadır. Evin her köşesine taş duvar kaplama yaptırmak yerine tek duvarda tercih edilen taş duvar kaplamalar evin şıklığına şıklık katıyor. Tek köşeye yapılan taş duvar kaplamalar maliyetide oldukça düşürmeye yardımcı oluyor. Taş duvar kaplama yaptırmak isteyenler televizyon arkasına ünite şeklinde de yaptırıyor.

plazma-arkasi-tas-kaplama18.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama16.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama9.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama4.JPGplazma-arkasi-tas-kaplama19.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama11.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama15.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama20.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama12.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama8.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama14.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama13.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama17.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama2.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama6.JPGplazma-arkasi-tas-kaplama3.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama10.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama7.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama5.jpg

İstatislikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
63
Makale Görünüm Sayısı
2384813

Kimler Online

38 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi