Salon Taş Kaplama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Çeçen Stone Salon Taş Kaplama dünya markası olan stonewrap taşlarını sizlere sunuyor. Salonunuza farklı bir hava katmak için doğru adrestesiniz hem taş satışı hemde uygulaması ile sizlere hizmet veriyoruz. 

Ev dekorasyonu hayal gücünde sınır tanımıyor. Son yıllar da oldukça popüler olan salon dekorasyonunda önemli biri olan lüks duvar kağıtlarının tahtını artık taş kaplama duvar modelleri almaya başladı. Salon dekorasyonun da farklı bir atmosfer yaratan taş kaplama duvar örnekleri renkli yada tek tip taşlardan oluşuyor. Duvarın bir bölümünü kapsayan taş kaplama duvar modelleri özellikle salon dekorasyonun da tercih ediliyor. Her ne kadar salon desek te evinizin herhangi bir duvarında taş kaplamayı tercih edebiliyorsunuz. Sizde ev dekorasyonunda farklı ve yeni tasarımları beğeniyor ve tercih ediyorsanız sizlere birçok salon taş kaplama duvar örneklerini resim galerimiz de bir araya getirdik. Aşağıda ki linkten resim galerimizi ziyaret ederek birçok duvar taş kaplama dekorasyon örneklerine ulaşabilirsiniz.

salon-tas-kaplama8.jpgsalon-tas-kaplama12.JPGsalon-tas-kaplama5.jpgsalon-tas-kaplama15.jpgsalon-tas-kaplama35.jpgsalon-tas-kaplama6.jpgsalon-tas-kaplama34.jpgsalon-tas-kaplama7.jpgsalon-tas-kaplama22.jpgsalon-tas-kaplama18.jpgsalon-tas-kaplama30.jpgsalon-tas-kaplama26.jpgsalon-tas-kaplama33.jpgsalon-tas-kaplama.jpgsalon-tas-kaplama2.jpgsalon-tas-kaplama31.jpgsalon-tas-kaplama13.jpgsalon-tas-kaplama32.jpgsalon-tas-kaplama36.jpgsalon-tas-kaplama9.jpgsalon-tas-kaplama16.jpgsalon-tas-kaplama3.jpgsalon-tas-kaplama23.jpgsalon-tas-kaplama17.jpgsalon-tas-kaplama19.jpgsalon-tas-kaplama11.jpgsalon-tas-kaplama27.jpgsalon-tas-kaplama14.jpgsalon-tas-kaplama4.jpgsalon-tas-kaplama38.jpgsalon-tas-kaplama20.jpgsalon-tas-kaplama28.jpgsalon-tas-kaplama29.jpgsalon-tas-kaplama21.jpgsalon-tas-kaplama10.jpgsalon-tas-kaplama25.jpgsalon-tas-kaplama24.jpgsalon-tas-kaplama37.jpg

Son zamanlar da tahtını sallamaya başlayan taş kaplama salon duvar dekorasyonu ile özellikle salon dekorasyonunda farklı atmosferler elde edebilirsiniz. Duvarınızın bir bölümünü düz yada renkli taşlardan oluşan kaplama tekniği ile yapılan taş kaplama duvarlar ev dekorasyonun da hızla yükselmeye devam ediyor. Doğal taş kaplama ve kültürel motifler içeren taşlardan oluşan kaplamalar ile salon dekorasyonun da şık ve otantik ortamlar oluşturabilirsiniz.

Metrekare hesabı ile yapılan taş kaplama dekorasyonun da dekoratif taşlarla mobilyalarınızla ile uyumlu kombinler ile en güzel salon dekorasyon örneklerine imza atabilirsiniz. Duvar kağıdı kullananlar iyi bilir özellikle evde küçük çocuklar varsa duvar kağıtları çok ta sağlıklı ve kullanışlı olmuyor. Hele birde kağıdın bir bölümünden eğer yırtılmış ise duvar kağıdınızı komple değiştirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Taş kaplama duvar dekorasyonunda bu durum çok fazla tehlike içermiyor. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz ve dekoratif olarak da çok şık duran taş kaplama duvar dekorasyon örneklerini sizler için galerimiz de bir araya getirdik. Fikir edinmek isteyenler galerimizde ki birçok seçeneği inceleyebilir ve ev dekorasyonunda farklı ambiyanslar Oluşturulabilir

Son Eklenen Konular

16 Ocak 2019
16 Ocak 2019
16 Ocak 2019

İrtibat

Adres: Orhangazi Mah. Orhan Gazi Cad. Akşit Sok. No:39 / 1 Sultanbeyli İstanbul Türkiye
e-Posta: info@cecenstone.com
cecenstone@gmail.com
Cep Telefonu: +90 216 487 26 45
+90 533 127 06 51