İrt   : +90 216 487 26 45
  Mail: info@cecenstone.com

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yapı Doğal Taş Gerçeğinin, elde edilmesinden kullanımına kadar gerektirdiği zor şartlar, kullanılacak yerin alan olarak yetersizliği, kullanım sırasında inşaat kirliliği yapmaması, kısa zamanda montajının tamamlanabilmesi nedeniyle zamandan tasarruf sağlaması ve dekorasyonda çok geniş bir yelpazede kullanım olanağı tanıması gibi  pek çok avantajı bulunuyor.

Genellikle villa tarzı evlerde tercih edilse de birçok evde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sadece dış cephede değil evinizin balkonunda ya da bahçesinde bu dekorasyon türünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle bahçe dekorasyonu yapmak isteyenlerin gözdesi olan yapay taş kaplama ortama kattığı hava ile büyük beğeni toplamaktadır. Bünyesinde bulundurduğu çeşitler sayesinde birçok dekorasyona uyum sağlamaktadır. Farklı renk ve modelleri ile insanların karşısına çıkan yapay taş kaplama dekorasyonu sayesinde evinizde oluşturmak istediğiniz dekorasyona farklı bir yön verebilirsiniz.

yapay-tas-kaplama28.jpgyapay-tas-kaplama20.jpgyapay-tas-kaplama14.jpgyapay-tas-kaplama21.jpgyapay-tas-kaplama.jpgyapay-tas-kaplama13.jpgyapay-tas-kaplama10.jpgyapay-tas-kaplama23.jpgyapay-tas-kaplama3.jpgyapay-tas-kaplama12.jpgyapay-tas-kaplama19.jpgyapay-tas-kaplama5.jpgyapay-tas-kaplama4.jpgyapay-tas-kaplama27.jpgyapay-tas-kaplama11.jpgyapay-tas-kaplama9.jpgyapay-tas-kaplama26.jpgyapay-tas-kaplama2.jpgyapay-tas-kaplama24.jpgyapay-tas-kaplama18.pngyapay-tas-kaplama25.jpgyapay-tas-kaplama17.JPGyapay-tas-kaplama16.jpgyapay-tas-kaplama6.jpgyapay-tas-kaplama22.jpgyapay-tas-kaplama7.jpgyapay-tas-kaplama15.jpgyapay-tas-kaplama8.jpg

İstatislikler

Kullanıcılar
1
Makaleler
63
Makale Görünüm Sayısı
2384853

Kimler Online

86 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi