Kültür Taşı

Aradığınız taş kaplama dokusuna daha hızlı ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla dekoratif taş kaplama ürünlerimizi benzer dokulara göre 5 ayrı grupta topladık. Bu 5 ayrı dekoratif taş grubunda yer alan 28 farklı dokuda birbirinden farklı tam 138 çeşit ürün bulacaksınız. İlgilendiğiniz taş dokusu görseline tıklayarak o ürün hakkında detaylı bilgi ve uygulama görselleri sayfasına erişebilirsiniz.


 

Kültür Taşı

Kültür Taşı

Çeçen Stone Dekoratif Kültür Taşları 6 ana renkte üretiliyor. Bu temel renkler her dokuda kendine özgü gölge renklerle zenginleştiriliyor. Kreatif Renk Sistemi adını verdiğimiz bu teknik daha doğal tonlar elde etmemizi sağlıyor, aynı zamanda farklı doku ve farklı renklerdeki taş kaplama ürünlerimiz birbirleriyle ahenkle harmanlanabiliyor. 
Kreatif Renk Sistemimizdeki dekoratif taş kaplama doku ve renklerimizin her biri 20 yılı aşkın tecrübe, doğayı gözlem ve sayısız deneme sonucunda ortaya çıkarıldı. Her bir Stonewrap kültür taşı modeli tek başına bir renk zenginliğine sahip. Ancak Stonewrap kaplama taş doku ve/veya renkleri harmanlayarak birbirinden farklı sayısız kombinasyon elde edilebilir. Burada Kreatif Renk Sisteminin bu üstünlüğünü anlatabilmek için hazırlanmış bazı örnekleri görüyorsunuz.

Related Articles

Çeçen Stone

Tüm görseller yalnızca StoneWrap Taşları İle Uygulanmış Alanlardır.
StoneWrap Bayisi olarak tüm Türkiye'ye Hizmet Vermekteyiz.